O mnie

Z obrotem nieruchomościami związana jestem od 2011 roku, kiedy to zdecydowałam się na studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowości w Dąbrowie Górniczej. Studia ukończyłam w 2012, pisząc i broniąc pracy dyplomowej na temat „Zagrożenia i pułapki związane ze sprzedażą mieszkania na rynku wtórnym”. Po studiach odbyłam półroczną praktykę w Bielsko-Częstochowskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami z siedzibą w Katowicach, zakończoną egzaminem.


W roku 2012 podjęłam pracę pośrednika w obrocie nieruchomościami. Posiadam licencję zawodową w zakresie Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami numer 19708 wydaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej wydaną w dniu 08 kwietnia 2013 roku. W dniu 30 grudnia 2013 roku otrzymałam licencję w zakresie Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości NR 19708.


W trakcie mojej pracy dałam się poznać jako profesjonalista, osoba działająca w zgodzie ze standardami zawodowymi oraz własnymi przekonaniami. W mojej pracy najważniejsza dla mnie jest relacja z klientem oraz pełen profesjonalizm w podjętych przez mnie czynnościach pośrednictwa. Szybko zyskałam sobie miano specjalisty od spraw trudnych i niezbyt dobrze rokujących, dzięki mojemu zaangażowaniu i entuzjazmowi nie raz udało mi się wypracować rozwiązanie w sprawach, wydawałoby się, niemożliwych do rozwiązania.

Kalkulator opłat

Przy pomocy kalkulatora możesz obliczyć koszty zakupu nieruchomości.